Dutinoměry

Dutinová mikrometrická měřidla se nejčastěji využívají k přesnému měření vnitřních průměrů. Mohou však sloužit také k měření úchylek kruhovosti či kuželovitosti průchozích i slepých otvorů a dutin.

Základ našeho sortimentu tvoří zápichové dutinoměry s jedním pevným a jedním pohyblivým ramenem, které dodáváme buď v digitálním provedení, nebo s analogovým ciferníkem. Pořídit si u nás můžete také dutinové mikrometry do díry s pohyblivým dotekem s tvrdokovovou kuličkou.

Kromě toho nabízíme i dvoudotykové dutinoměry a nanejvýš přesné třídotykové  modely s měřicími doteky osazenými tvrdokovem. Třídotykové dutinoměry si můžete zakoupit i v praktické sadě, která obsahuje všechny potřebné nástavce, nastavovací kroužky, seřizovací klíče a šroubovák.

Všechna dutinová mikrometrická měřidla z naší nabídky jsou vyráběna s vysokou přesností podle výrobní normy a pečlivě proměřena při výstupní kontrole. Garantujeme vám proto jejich špičkovou kvalitu i přesnost měření. K objednaným měřidlům vám rádi zašleme i kalibrační protokoly z akreditované laboratoře. Většinu dutinoměrů máme skladem, takže vám je můžeme doručit v nejkratší možné době.